Davet

Değerli Özel Eğitimciler;

Özel Eğitimciler Derneği (ÖZDER) tarafından düzenlenecek olan 16. Ulusal Özel Eğitim Kariyer Günleri 21-24 Haziran 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Kariyer Günleri'nin birincil amacı çiçeği burnunda özel eğitim öğretmenlerimizin gelecekteki kariyerlerine ışık tutabilmek ve kendilerini geliştirebilecekleri olanaklara ve çalışabilecekleri kurum ve kuruluşlara yönelik farkındalık oluşturabilmektir. Ayrıca gerçekleştireceğimiz bu etkinlikler; yeni mezun olacak özel eğitim öğretmenlerimizin kendi ilgi ve yeterliklerinin farkına vararak kariyer planlamalarına doğru bir şekilde başlamalarına katkıda bulunacak öncelikli soruları cevaplamayı amaçlamaktadır. Çok kısa süre sonra aramıza katılacak yeni meslektaşlarımızın da stresli kariyer planlama süreçlerinde yanlarında olarak onlara katkı sağlayabilmek bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

Yürüyeceğiniz bu yolda siz genç öğretmenlerimizin gelecekteki rolünü biliyor ve önem veriyoruz. Özel Eğitimciler Derneği olarak üzerimize düşen her türlü görev ve sorumluluğu yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğimizi bilmenizi ister, 16. Ulusal Özel Eğitim Kariyer Günleri’nde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ÖZDER Eskişehir Şube Yönetimi


Bireysel Katılımcı Sayısı

704

Kişi

Kurumsal Katılımcı Sayısı

15

Kurum
Özel Eğitimciler Derneği

ÖZDER - Özel Eğitimciler Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Özel Eğitimciler Derneği

848 Sok.Aziz İşhanı Kat 3/314 Kemeraltı
35250 Konak / İzmir

Dernek Yazılımı: EkoPro © Tüm Hakları Saklıdır.